ERL2015K000FKEB500
MFR.Part #
ERL2015K000FKEB500
JLCPCB Part #
C3547940
Description
-65℃~+175℃ 15kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors