ERL2013K000FKEB500
MFR.Part #
ERL2013K000FKEB500
JLCPCB Part #
C3493593
Description
-65℃~+175℃ 13kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors