ERL0797R600FKEB500
MFR.Part #
ERL0797R600FKEB500
JLCPCB Part #
C3572252
Description
-65℃~+175℃ 250mW 97.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors