ERL07976R00FKEB500
MFR.Part #
ERL07976R00FKEB500
JLCPCB Part #
C3389463
Description
-65℃~+175℃ 250mW 976Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors