ERL0769R800FKEA500
MFR.Part #
ERL0769R800FKEA500
JLCPCB Part #
C3416264
Description
-65℃~+175℃ 250mW 69.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors