ERL07698R00FKEK500
MFR.Part #
ERL07698R00FKEK500
JLCPCB Part #
C3422921
Description
-65℃~+175℃ 250mW 698Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors