ERL07681R00FKEB500
MFR.Part #
ERL07681R00FKEB500
JLCPCB Part #
C3531086
Description
-65℃~+175℃ 250mW 681Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors