ERL07665R00FKEA500
MFR.Part #
ERL07665R00FKEA500
JLCPCB Part #
C3361223
Description
-65℃~+175℃ 250mW 665Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors