ERL0763R400FKEK500
MFR.Part #
ERL0763R400FKEK500
JLCPCB Part #
C3490644
Description
-65℃~+175℃ 250mW 63.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors