ERL0757K600FKEB500
MFR.Part #
ERL0757K600FKEB500
JLCPCB Part #
C3351256
Description
-65℃~+175℃ 250mW 57.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors