ERL0756R200FKEK500
MFR.Part #
ERL0756R200FKEK500
JLCPCB Part #
C3425689
Description
-65℃~+175℃ 250mW 56.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors