ERL0756R000GKEA500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERL0756R000GKEA500
JLCPCB Part #
C3460657
Package
Plugin,D2.3xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 56Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors