ERL074M7500FKEK500
MFR.Part #
ERL074M7500FKEK500
JLCPCB Part #
C3488800
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.75MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors