SMBJ26A-E3/52
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ26A-E3/52
JLCPCB Part #
C1973127
Package
SMB(DO-214AA)
Description
14.3A@10/1000us 1uA 26V 31.9V 42.1V 600W@10/1000us TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS