ERL074M6400FKEB500
MFR.Part #
ERL074M6400FKEB500
JLCPCB Part #
C3536867
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.64MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors