PTF56120R00BYEB
MFR.Part #
PTF56120R00BYEB
JLCPCB Part #
C1742258
Description
-55℃~+150℃ 120Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS