ERL074K3200FKEK500
MFR.Part #
ERL074K3200FKEK500
JLCPCB Part #
C3570182
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.32kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors