ERL074K1200FKEK500
MFR.Part #
ERL074K1200FKEK500
JLCPCB Part #
C3420825
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.12kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors