ERL074K3000GKEB500
MFR.Part #
ERL074K3000GKEB500
JLCPCB Part #
C3462322
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.3kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% Plugin,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors