RNC50H2320FSRE7
MFR.Part #
RNC50H2320FSRE7
JLCPCB Part #
C3434773
Description
-65℃~+175℃ 100mW 232Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors