ERL0748K700FKEK500
MFR.Part #
ERL0748K700FKEK500
JLCPCB Part #
C3435242
Description
-65℃~+175℃ 250mW 48.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors