ERL0737R400FKEK500
MFR.Part #
ERL0737R400FKEK500
JLCPCB Part #
C3398772
Description
-65℃~+175℃ 250mW 37.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors