ERL0731R600FKEA500
MFR.Part #
ERL0731R600FKEA500
JLCPCB Part #
C3520459
Description
-65℃~+175℃ 250mW 31.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors