ERL0730R000GKEA500
MFR.Part #
ERL0730R000GKEA500
JLCPCB Part #
C3416756
Description
-65℃~+175℃ 250mW 30Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors