ERL072M8000FKEB500
MFR.Part #
ERL072M8000FKEB500
JLCPCB Part #
C3393406
Description
-65℃~+175℃ 2.8MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors