ERL072K2100FKEB500
MFR.Part #
ERL072K2100FKEB500
JLCPCB Part #
C3419440
Description
-65℃~+175℃ 2.21kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors