MAL211914222E3
MFR.Part #
MAL211914222E3
JLCPCB Part #
C2166960
Package
Plugin,D18xL30mm
Description
-10%~+50% -55℃~+125℃ 1.19A@100Hz 10V 2200uF 30mm 8000hrs@125℃ 插件,D18xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS