ERL0728R000FKEB500
MFR.Part #
ERL0728R000FKEB500
JLCPCB Part #
C5688357
Description
-65℃~+175℃ 250mW 28Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors