ERL0528R000FKEB500
MFR.Part #
ERL0528R000FKEB500
JLCPCB Part #
C3531025
Description
-65℃~+175℃ 125mW 28Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors