ERL0720M000JNEK500
MFR.Part #
ERL0720M000JNEK500
JLCPCB Part #
C3481936
Description
-65℃~+175℃ 20MΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors