ERL07200K00GKEB500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERL07200K00GKEB500
JLCPCB Part #
C3565778
Package
Plugin,D2.3xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 200kΩ 250mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors