ERL071M7400FKEB500
MFR.Part #
ERL071M7400FKEB500
JLCPCB Part #
C3547820
Description
-65℃~+175℃ 1.74MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors