MAL212525561E3
MFR.Part #
MAL212525561E3
JLCPCB Part #
C3308473
Package
Plugin,D8xL18mm
Description
-40℃~+105℃ 16V 208mA@10kHz 379mΩ@100Hz 5000hrs@105℃ 560uF ±20% 插件,D8xL18mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS