ERL071M1500FKEK500
MFR.Part #
ERL071M1500FKEK500
JLCPCB Part #
C3536578
Description
-65℃~+175℃ 1.15MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors