ERL0713K000GKEA500
MFR.Part #
ERL0713K000GKEA500
JLCPCB Part #
C3379616
Description
-65℃~+175℃ 13kΩ 250mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors