ERL07165R00FKEK500
MFR.Part #
ERL07165R00FKEK500
JLCPCB Part #
C3401791
Description
-65℃~+175℃ 165Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors