CMF5022R600DEBF
MFR.Part #
CMF5022R600DEBF
JLCPCB Part #
C1423150
Description
-55℃~+175℃ 22.6Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors