ERL0712M000GNBF101
MFR.Part #
ERL0712M000GNBF101
JLCPCB Part #
C3559760
Description
-65℃~+175℃ 12MΩ 250mW Metal Film Resistor ±2% ±350ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors