TNPU060328K7AZEN00
MFR.Part #
TNPU060328K7AZEN00
JLCPCB Part #
C4320962
Description
-55℃~+125℃ 100mW 28.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS