ERL07121K00FKEB500
MFR.Part #
ERL07121K00FKEB500
JLCPCB Part #
C3505040
Description
-65℃~+175℃ 121kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors