RLR07C1802GMBSL
MFR.Part #
RLR07C1802GMBSL
JLCPCB Part #
C1439445
Description
-65℃~+150℃ 18kΩ 250mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors