ERL058K2500FKEK500
MFR.Part #
ERL058K2500FKEK500
JLCPCB Part #
C3350564
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.25kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors