BZD27B10P-HE3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZD27B10P-HE3-18
JLCPCB Part #
C7092881
Package
DO-219AB(SMF)
Description
1 Independent 10V 4Ω 7uA@7.5V 800mW 9.8V~10.2V DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS