ERL05806R00FKEK500
MFR.Part #
ERL05806R00FKEK500
JLCPCB Part #
C3455060
Description
-65℃~+175℃ 125mW 806Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors