ERL057M5000JNBF37
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERL057M5000JNBF37
JLCPCB Part #
C3350778
Package
Plugin,D1.7xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.5MΩ Metal Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors