ERL051M8000JNBF37
MFR.Part #
ERL051M8000JNBF37
JLCPCB Part #
C3573176
Description
-65℃~+175℃ 1.8MΩ 125mW Metal Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors