ERL05750K00FKEB500
MFR.Part #
ERL05750K00FKEB500
JLCPCB Part #
C3538443
Description
-65℃~+175℃ 125mW 750kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors