CMF7013R300FHBF
MFR.Part #
CMF7013R300FHBF
JLCPCB Part #
C1419761
Description
-55℃~+175℃ 1.75W 13.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors