ERL056K8100FKEB500
MFR.Part #
ERL056K8100FKEB500
JLCPCB Part #
C3435463
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.81kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors