ERL05680R00GKEA500
MFR.Part #
ERL05680R00GKEA500
JLCPCB Part #
C3425595
Description
-65℃~+175℃ 125mW 680Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors